Produkcja dźwigów

Oferujemy szeroki asortyment dźwigów o wysokich parametrach technicznych i różnorodnych standardach wykonania. W oparciu o oryginalne projekty naszych inżynierów wytwarzamy we własnym zakresie wszystkie najważniejsze zespoły dźwigowe – kompletne kabiny oraz aparatury sterowe. Obecnie nasz potencjał produkcyjny przekracza 500 dźwigów rocznie i jest systematycznie zwiększany.


Zaplecze techniczne

Dysponujemy powierzchnią ok. 5 tys. m2, na której zlokalizowane są hale produkcyjne, pomieszczenia biurowe i warsztatowe. Kluczowe podzespoły, zanim zostaną zamontowane na obiektach, są uprzednio sprawdzane na wieżach prób i profesjonalnych stanowiskach testowych. Ponadto posiadamy wykwalifikowaną i dobrze zorganizowaną kadrę ponad 60-ciu zatrudnionych konserwatorów, w tym 40-tu z uprawnieniami Urzędu Dozoru Technicznego.


Współpraca z klientami

Głównymi zleceniodawcami spółki są klienci indywidualni (Wspólnoty Mieszkaniowe) i korporacyjni oraz instytucjonalni (Spółdzielnie Mieszkaniowe, Instytucje Publiczne i Przedsiębiorstwa Budowlane). Dotychczas zmodernizowaliśmy i zainstalowaliśmy w nowym budownictwie ponad 2000 wind. Realizujemy projekty w dowolnych szybach dźwigowych wykonanych zgodnie ze sztuką budowlaną. Wykonujemy kabiny o dowolnym kształcie i wystroju z uwzględnieniem indywidualnych wymagań inwestorów.


Misja i innowacje

Nasza misja to zwiększenie dostępności użytkowania dźwigów osobom starszym, cierpiącym na klaustrofobię i niepełnosprawnym, a także zmniejszenie kosztów eksploatacji instalowanych urządzeń. Kładziemy duży nacisk na ciągłe zwiększanie bezpieczeństwa technicznego oferowanych dźwigów oraz rozwój nowych technologii.


Zdalny system e-winda

Jako pierwsza firma dźwigowa w Polsce uruchomiliśmy zdalny program do monitowaniu dźwigów eWinda, za pomocą którego właściciele dźwigów mają dostęp do informacji o stanie technicznym swoich urządzeń, eksploatacji oraz jakości usług konserwacyjnych. Istnieje także możliwość potwierdzania wykonania usługi i jej rozliczania przez Internet.


Naprawa i serwis

Dostarczamy kompletne dźwigi wraz z dokumentacją techniczną i montażem oraz zapewniamy całodobową obsługę serwisową. Posiadamy w stałej konserwacji ponad 2700 dźwigów oraz zapewniamy skuteczną łączność z ekipami ratunkowymi za pomocą całodobowej dyspozytorni, a także bezpłatnej infolinii pod numerem 0 800 15 18 18. Gwarantujemy szybki dostęp do części zamiennych, dzięki rozbudowanej strukturze produkcyjnej i magazynowej.


Rekomendacje klientów

Ponad 70% zleceń pozyskujemy dzięki pozytywnym rekomendacjom stałych klientów. Długoletnia współpraca z architektami i deweloperami połączona z troską o każde powierzone nam zadanie ugruntowała wysoką pozycję firmy na rynku dźwigowym. Winda-Warszawa posiada w 100 % polski kapitał i z dużym powodzeniem konkuruje z wielkimi zagranicznymi koncernami, stawiając w pierwszej kolejności na wysoką jakość i niskie koszty eksploatacji.