Przejdź do treści
Strefa
Klienta

O nas

Winda-Warszawa

O NAS

Działamy na rynku od 1988r, początkowo jako Zakład Konserwacji Dźwigów SBM "Ursynów", przekształcony w 1992r w Spółkę prywatną pod nazwą "WINDA" Sp. z o.o. (od 14.11.2002r "WINDA-WARSZAWA") z siedzibą w Warszawie ul. Surowieckiego 12.

Produkcja dźwigów Winda-WarszawaOferujemy szeroki asortyment dźwigów o wysokich parametrach technicznych i różnorodnych standardach wykonania. W oparciu o oryginalne projekty naszych inżynierów wytwarzamy we własnym zakresie wszystkie najważniejsze zespoły dźwigowe - kompletne kabiny oraz aparatury sterowe. Obecnie nasz potencjał produkcyjny przekracza 500 dźwigów rocznie i jest systematycznie zwiększany.

 

Zaplecze techniczne Winda-Warszawa

Dysponujemy powierzchnią ok. 5 tys. m2, na której zlokalizowane są hale produkcyjne, pomieszczenia biurowe i warsztatowe. Kluczowe podzespoły, zanim zostaną zamontowane na obiektach, są uprzednio sprawdzane na wieżach prób i profesjonalnych stanowiskach testowych. Ponadto posiadamy wykwalifikowaną i dobrze zorganizowaną kadrę ponad 60-ciu zatrudnionych konserwatorów, w tym 40-tu z uprawnieniami Urzędu Dozoru Technicznego.

Współpraca z klientami Winda-Warszawa

Głównymi zleceniodawcami spółki są klienci indywidualni (Wspólnoty Mieszkaniowe) i korporacyjni oraz instytucjonalni (Spółdzielnie Mieszkaniowe, Instytucje Publiczne i Przedsiębiorstwa Budowlane). Dotychczas zmodernizowaliśmy i zainstalowaliśmy w nowym budownictwie ponad 2000 wind. Realizujemy projekty w dowolnych szybach dźwigowych wykonanych zgodnie ze sztuką budowlaną. Wykonujemy kabiny o dowolnym kształcie i wystroju z uwzględnieniem indywidualnych wymagań inwestorów.

 

 


 

Winda-Warszawa

 

 

Misja i innowacje Winda-Warszawa

Nasza misja to zwiększenie dostępności użytkowania dźwigów osobom starszym, cierpiącym na klaustrofobię i niepełnosprawnym, a także zmniejszenie kosztów eksploatacji instalowanych urządzeń. Kładziemy duży nacisk na ciągłe zwiększanie bezpieczeństwa technicznego oferowanych dźwigów oraz rozwój nowych technologii.

 

Zdalny system eWinda Winda-Warszawa

Jako pierwsza firma dźwigowa w Polsce uruchomiliśmy zdalny program do monitowaniu dźwigów eWinda, za pomocą którego właściciele dźwigów mają dostęp do informacji o stanie technicznym swoich urządzeń, eksploatacji oraz jakości usług konserwacyjnych. Istnieje także możliwość potwierdzania wykonania usługi i jej rozliczania przez Internet.

 

Naprawa i serwis wind Winda-Warszawa

Dostarczamy kompletne dźwigi wraz z dokumentacją techniczną i montażem oraz zapewniamy całodobową obsługę serwisową. Posiadamy w stałej konserwacji ponad 2700 dźwigów oraz zapewniamy skuteczną łączność z ekipami ratunkowymi za pomocą całodobowej dyspozytorni, a także bezpłatnej infolinii pod numerem 0 800 15 18 18. Gwarantujemy szybki dostęp do części zamiennych, dzięki rozbudowanej strukturze produkcyjnej i magazynowej.

 

Rekomendacje klientów Winda-Warszawa

Ponad 70% zleceń pozyskujemy dzięki pozytywnym rekomendacjom stałych klientów. Długoletnia współpraca z architektami i deweloperami połączona z troską o każde powierzone nam zadanie ugruntowała wysoką pozycję firmy na rynku dźwigowym. Winda-Warszawa posiada w 100 % polski kapitał i z dużym powodzeniem konkuruje z wielkimi zagranicznymi koncernami, stawiając w pierwszej kolejności na wysoką jakość i niskie koszty eksploatacji.

 

 

 

1

 

 

Lider Bezpieczeństwa Technicznego 2016 – tytuł nadany przez UDT oraz Ministerstwo Rozwoju w uznaniu utrzymywania wysokiego standardu bezpieczeństwa technicznego oraz wkładu w rozwój gospodarczy Polski.

 

2

 

 

 

Certyfikat ISO nadany przez
UDT-CERT,
PN-EN ISO 9001-2015,

PN-EN ISO 14001-2015, 
PN-N 18001-2004.

3

Medal Europejski za usługi dźwigowe, przyznany przez Komitet Integracji Europejskiej i Bussines Centre Club.

4

Certyfikat Solidna Firma 2008, 2011, 2012 i 2015 przyznany przez Agency of the European Commision.

5

 

Gazela Biznesu za dynamikę wzrostu sprzedaży w 2009, 2011 i 2012 roku, przyznana przez Puls Biznesu.

6

 

Polish Product 2009 i 2010 w kategorii „proeko”, nadany przez: Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej.

7

Dyplom Uznania i statuetka za bezpieczną eksploatację i wysoki poziom usług, przyznany przez Urząd Dozoru Technicznego z okazji 100 rocznicy powstania Dozoru.

8

Certyfikat Uczciwości 2016, przyznany za działanie na gruncie przepisów obowiązujących na terenie RP i UE.

9

Wyróżnienie w rankingu Diamenty Forebesa 2013, przyznawane firmom najszybciej zwiększającym swoją wartość w województwie mazowieckim.

10

 

Medal Polskiej Przedsiębiorczości
Firma Roku 2016 

 

 

 Pliki do pobrania:    

 Katalog Winda-Warszawa kabiny dźwigów        Katalog realizacji Winda-Warszawa    Prezentacja firmy Winda-Warszawa Sp. z o. o.  Katalog Winda-warszawa 2016 pdf  Pobierz katalog Winda-Warszawa - wystrój kabin    Katalog Winda-Warszawa wykończenie kabin wind osobowych i towarowych 2016 pdf  Pobierz katalog realizacji - zdjęcia          Katalog Winda-warszawa 2016 pdf  Pobierz prezentację firmy

 

 

MASZ DODATKOWE PYTANIA?

Odwiedź zakładkę KONTAKT

Złóż zapytanie